dental-implants

Diş implantları sayesinde insanlar artık daha rahat yemek yiyor,konuşabiliyor , gülümsüyor ve hayattan keyif alma rahatlığını ve güvenini yeniden keşfediyorlar.

İmplantlar, doğal dişler gibi görünen, hissettiren ve işlev gören yeni dişler için bir temel sağlamak üzere tasarlanmıştır. Düzgün yerleştirilmiş bir implant (veya implant), neredeyse her şeyi yiyebilmenizi ve dişlerinizin doğal görüneceğini bilerek güvenle gülümseyebilir.

Bir diş implantı, periodontistin, bir diş veya köprü tutturmak için çenenize yerleştirdiği yapay bir diş köküdür. Diş implantları, periodontal hastalık, bir yaralanma veya başka bir sebepten dolayı diş veya dişlerini kaybetmiş olan genel ağız sağlığı için ideal bir seçenektir.

Diş İmplantlarının Protezler veya Köprüler Üzerindeki Avantajları

Nasıl baktığınıza bakılmaksızın, diş implantları, eksik diş sorunu için daha iyi bir çözümdür.

  • Estetik –  Diş implantları kendi dişleriniz gibi görünür ve hissedilir! Kemiğinizin yapısına entegre olduklarından, diş implantları sıklıkla köprü ve protezlere eşlik eden kemik kaybını ve dişeti çekmesini engeller. Hiç kimse yeni bir dişin olduğunu bilmeyecek.
  • Diş tasarrufu –  Diş implantları, bitişik dişlerinizin kalitesini bir köprü gibi feda etmez, çünkü komşu dişler implantı desteklemek için değiştirilmez. Kendi dişlerinizin daha fazlası el değmeden bırakılır, bu da ağız sağlığınıza önemli bir uzun vadeli faydadır!
  • Güven –  Diş implantları, bir kez daha konuşmanızı ve rahatlık ve güven ile yemek yemenizi sağlar! Güvenlidirler ve rahatsız edici tıklatmalardan ve protezlerin yalpalamalarından özgürlük sunarlar. Yanlış yerleştirilmiş takma dişler ve dağınık macunlar ve yapıştırıcılar hakkında endişelerinizi veda etmenizi sağlarlar.
  • Güvenilir –  Dental implantların başarı oranı oldukça tahmin edilebilir. Diş değiştirme için mükemmel bir seçenek olarak kabul edilir.

Diş İmplantı ?

  • Kenar dişleri etkilemeden bir veya daha fazla dişi değiştirmek.
  • Bir köprüyü destekler ve çıkarılabilir bir kısmi takma dişe ihtiyacını ortadan kaldırır.
  • Bir protez için destek sağlayın, daha güvenli ve konforlu hale getirir.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.