Lazer Diş Hekimliği ile Modern Tedavi

Gelişmiş Diş Tedavisi Merkezi’nde ekibimiz, daha hassas, daha rahat ve daha az invazif olmak için lazer diş hekimliği kullanır.

Lazer teknolojisi için en yaygın kullanımlardan biri periodontal hastalığın tedavisindedir. Periodontal hastalık için lazer tedavisi aynı zamanda temizler ve dağılır, böylece deneyim daha rahat olur. Dahası, dikiş gerekmez ve iyileşme süresi daha invaziv bir prosedürden daha kısadır.

Diş lazerleri için diğer kullanımlar şunları içerir:

Boşluk Algılama

Çürükleri tespit etmek için bir diş lazeri kullanmak, ilk geliştikçe çürümeyi teşhis etmemizi sağlar. Gelişimin en erken aşamalarında çürüme yakalayarak, ekibimiz daha proaktif ve minimal invaziv tedavi sağlayabilir.

Boşluk Tedavisi

Çürükleri tespit etmenin yanı sıra, çürümeyi gidermek için bir diş lazeri de kullanabiliriz. Bu tedavi yöntemi, anestezi veya matkap gerektirmeden bakım sağlamanızı sağlar. Lazer çürük diş yapısını buharlaştırarak, ağız sağlığını ve sağlığını çabucak ve basit bir şekilde geri kazanarak çalışır.

Bir sonraki randevunuzu almak için bugün Flor Dent Tedavi Merkezi’ni arayın . Büromuz Mecidiyeköy’de bulunuyor ve birçok çevre topluluğundan hastalara hizmet veriyor.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.