Çoklu Diş İmplantları

Eğer sadece birkaç dişten daha fazlasını kaçırıyorsanız ve bir köprünün ya da kısmi tek seçeneğiniz olsa tekrar düşünün. Çok dişli implantlarımız, birkaç dişi bir defada değiştirebilir.

Gördüğünüz gibi, geleneksel bir köprü ya da kısmi gibi, çoklu diş implantlarımız dişlerin kaybolduğu boşlukları doldurur, böylece gülümsemeniz harika görünür. Büyük fark, bu çıkarılabilir protezlerin aksine, çoklu diş implantlarımızın, çene kemiğinizi harekete geçiren ve benzeri görülmemiş bir rahatlık ve güven deneyimi yaşamanıza olanak tanıyan implant direkleri ile yerinde tutulmasıdır.

Bu implant seçeneğinin sunduğu özgürlüğe şaşıracaksınız:

  • Çıkarılabilir bir proteze gerek yok
  • Gece ıslatma yok
  • Protez yapıştırıcılarına gerek yok
  • Ağrılı sürtünme veya kayma yok
  • Yiyecek sınırlaması yok
  • Güçlük yok

Sadece güzel, güvenli dişler, böylece tekrar yaşayabiliyorsun!

Daha genç görünün, kendinizi daha güvende hissedin ve hiç olmadığı gibi gülümseyin, Station Dental Implants & Periodontics’teki bilgili ve sevecen bir ekipten çok sayıda diş implantıyla tek bir dişini kaybettiniz.

Tek Diş İmplantları

Sadece bir iki diş mi eksik? Kıskacın gülüşünüzde nasıl karışacağından endişe duyuyor musunuz? Endişelenme! Çıkarılabilir bir protezin rahatsızlığı ve potansiyel rahatsızlığı ile uğraşmak zorunda değilsiniz – tek diş implantları hayatı çok daha kolaylaştığında ve gülümsemeniz o kadar çekici değilse! Strauss, amaçlanan biçim ve işlev türü için yüzlerce tek diş implantını yerleştirdi.

Tek bir diş implantı hakkındaki harika şey, tıpkı doğal dişinizin yerine geçtiği gibi, yediğinizde, konuştuğunuzda, güldüğünüzde ve uyurken gündüz ve gece yerinde sıkıca kalır.

Daha da iyisi, bir köprü tutmak için doğal dişlerinizin emayesini bozmaya gerek yoktur. Bu nasıl çalışıyor? Tıpkı doğal diş kökleriniz gibi, dental implantların titanyum postu, güzel yeni dişinizi yerinde tutmak için çene kemiğine güvenli bir şekilde sabitlenir – etraftaki dişlere demir atmak gerekmez. Bu, her zaman sahip olduğunuz şekilde fırça ve diş ipi çekmenize izin verir ve çene kemiğinizinizi canlandırır ve hayati tutar. Bir diş kaybolduğunda meydana gelebilecek hiçbir kemik kaybı ve yaşlanmış bir görünüm yok! Sadece gurur duyabileceğiniz güzel bir gülümseme.

SSS

Bakımınız hakkında her şeyi bilmeyi hak ettiğini düşünüyoruz. Bu yüzden endişelerinizi dikkatlice dinlemek ve tüm sorularınızı cevaplamak için zaman ayırıyoruz. Başlamak için en sık sorulan sorulardan birkaçı. Hala daha fazlasını bilmek ister misiniz? Aramaktan çekinmeyin!

 

İLETİŞİM NUMARAMIZ : 0505 098 81 62

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.